Aktuality

PublicMC v21 již v prodeji

Od léta připravujeme po 2 letech nový admin, zcela přepracovaný a zmodernizovaný. Stávajícím zákazníkům umožňujeme přechod na vyžádání a nové instalace již nasazujeme pouze s touto novou verzí.

Na obrázkách je admin ShopMC, který je shodný s PublicMC jen má navíc eshopové funkce a statistiky objednávek, nových klientů ...

PublicMC v17 již v prodeji

Od léta připravujeme po 2 letech nový admin, zcela přepracovaný a zmodernizovaný. Stávajícím zákazníkům umožňujeme přechod na vyžádání a nové instalace již nasazujeme pouze s touto novou verzí.

Na obrázkách je admin ShopMC, který je shodný s PublicMC jen má navíc eshopové funkce a statistiky objednávek, nových klientů ...

Dnes jsme nasadili nový web ridesco.cz

Před 3 dny nás oslovil jeden klient, že jeho zákazník potřebuje rychle web, aby byl velmi jednoduchý, pouze s fotografií. Nasadili jsme variantu, kterou používáme i pro sebe.

Edice PublicMC a ShopMC Individual

Připravili jsme verzi Individual a lze je ihned nasadit, upravovat si je můžete během několika minut.

ZpravodajstviOnline.cz v novém designu

Nasadili jsme nový web s paralaxem a sami se podívejte, zda se vám líbí. Jsme schopni ho nasadit i vám.

 

Young and beauty s použitím funkce Paralaxní scrolling

Paralaxní scrolling je moderní funkce, pomocí níž lze vytvořit krásný efekt. Tento web byl vytvořen s použitím šablony VARIANTA1, jen jsme dodali nové funkce. Máte-li zájem o rychlou variantu, web je nasazen do deseti minut. 

 

Portály pro sportovní kluby a sportovní servery

Připravili jsme pro Vás 3 varianty nové responzivní verze k okamžitému nasazení na vámi vybranou doménu, při registraci nové do 1 hodiny je web plně funkční.

Nasadili jsme nový web GOLEM SPIRITS

Pro Kratochvílovce jsme vytvořili web pro novou pálenku GOLEM SPIRITS, podívejte se i na to, jak se zobrazuje v mobilních zařízeních.

 

HOTELMC - weby pro hotely, penziony, chaty a pro všechny ubytovací zařízení

Připravili jsme pro hotely, hotýlky, penziony, horské chaty a každému, kdo by rád nový web, moderní, responzivní design pro zobrazení na mobilních telefonech a tabletech. A to nyní za výhodných podmínek.

Fashion Models prošlo mnoha změnami, a to jak organizačními, tak technickými.

Portál je postaven na nejnovějším systému PUBLICMC a vyrobili jsme ho nejen jako modelingový web, ale jako systém pro 
 
registrace, schvalování, mazání, propagaci.. pro různé obory. 
 
 

Václavské náměstí, Rohanské nábřeží, ulice Kaprova a další v projektu PrazskeUlice.CZ

Dovolte mi, abych Vás oslovil se zajímavým projektem, který se může týkat všech firem, které mají sídlo v této ulici, a který Vám může přinést nejen zvýšení povědomí o Vaší firmě, ale samozřejmě také Vaší klientely, a tím nový business. Projekt „Pražské ulice očima BusinessMC“ je novým projektem společnosti Business Marketing & Consulting.

Miss Press ročník 2015 opět zpracovává systém PublicMC

Stejně jako minulý rok, i nyní se můžete automaticky hlásit na stránkách do soutěže Miss Press, který připravujeme zde v BusinessMC.

Základní škola Tomáše Šobra využívá portál PublicMC

Nasazení webu bylo provedeno nejdříve na poddoménu, kde se web vyráběl, aby stále mohl běžet původní web. Přechod na PublicMC byl zejména proto, aby pan ředitel se svými lidmi mohl editovat na webu veškeré texty, fotografie a videa.

Arkáda hotel Praha používá nyní systém PublicMC Individual

V našem portfoliu najdete i hotely, a protože v Arkádě hotelu viděli, že jsme vytvořili web pro Botel Racek, vyzkoušeli si demo a ihned se pro nás rozhodli. 

Botel Racek si po měsících ostrého provozu pochvaluje systém PublicMC

Již po první schůzce s majitelem botelu bylo jasno, co a jak uděláme. Mají rezervační systém, který se do našeho webu vloží za 5 minut a vše mohlo být spuštěno.

Web připravíme na míru Vašim potřebám

Jako vždy a všude, i zde platí, že co klient, to jiný požadavek, nebo spíše souhrn požadavků, co web má mít, jak má vypadat a i zde se lidé dělí do dalších a dalších skupin. Chceme tím říci, že možností, jak web udělat, je mnoho. Proto je důležité si předem pečlivě promyslet, co chcete a pak naši lidé realizují design, programují funkce ..