Web připravíme na míru Vašim potřebám

Jako vždy a všude, i zde platí, že co klient, to jiný požadavek, nebo spíše souhrn požadavků, co web má mít, jak má vypadat a i zde se lidé dělí do dalších a dalších skupin. Chceme tím říci, že možností, jak web udělat, je mnoho. Proto je důležité si předem pečlivě promyslet, co chcete a pak naši lidé realizují design, programují funkce ..

V dnešní rychlé době lidé uvažují trochu jinak než před lety, kdy internet poznávali, byli z něj nadšeni a unešeni, každý zkoušel nové originální nápady a na vše byl čas. Situace se změnila, i když ne tolik.
 
Nejvíce nás oslovují firmy, které potřebují vyrobit web přesně tak, jak si ho vymysleli, nebo jen koncept a společně dořešíme. Ale jak se vlastně začíná u webů na míru?
 
Galerie si vybrala naši společnost nejen pro výrobu webu, ale protože se jí velmi líbila i naše mediální síť 60 deníků měst, kterou klienti StudioMC s.r.o. mají k dispozici. Jak výroba probíhala? Sešli jsme se s lidmi z galerie, řekli si, co potřebují, jak si představují funkčnost a design a naši grafici nakreslili layout, design. Klient po několika úpravách design odsouhlasil a do měsíce byl web připraven, s tím, že se za pochodu upravovaly drobnosti. Výsledkem je web, který po několik let funguje a je i SEO. 
 
Máte-li zájem o zcela originální weby, eshopy nebo portály, oslovte nás a domluvíme si schůzku.