HOTELMC - weby pro hotely, penziony, chaty a pro všechny ubytovací zařízení

Připravili jsme pro hotely, hotýlky, penziony, horské chaty a každému, kdo by rád nový web, moderní, responzivní design pro zobrazení na mobilních telefonech a tabletech. A to nyní za výhodných podmínek.

 

V rámci projektu HOTELMC jsme připravili pro hotely, hotýlky, penziony, horské chaty a každému, kdo by rád nový web, moderní, responzivní design pro zobrazení na mobilních telefonech a tabletech. A to nyní za výhodných podmínek.

Každý má navíc automaticky podporu na www.spindlerumlynonline.cz , www.harachovonline.cz ... (dle působení, provozujeme 60 deníků měst) za zvýhodněnou cenu 299,- Kč / měsíčně, což zvýší bonitu webu, dozví se o Vás noví zákazníci stejně jako bude Váš web indexovat více robotů díky propojení.

 

Varianta 1 -  video návod

Varianta 2 -

Skvělá volba pro menší penziony, horské chaty, chatky u vody... Sami si můžete nastavit barvy, vložit texty, fotografie i videa. Vše je postaveno na nejmodernější technologii a díky spolupráci s desítkami zákazníků, kteří nám podávají zpětný pohled na vylepšení, zjednodušení, se jedná o velmi výhodnou nabídku.

Pokročilý web jak po technické, tak grafické stránce. S tímto webem, který je vidět na tabletech, telefonech stejně skvěle jako na PC, s pokročilými SEO prvky, kde můžete sami nastavit vše do posledního detailu v administraci. Můžete zde zasílat newslettery klientům a další možnosti.

Cena této varianty stojí:

10.000,- Kč , platbu lze uhradit celou nebo:

díky poukázce máte tento web zdarma

Cena této varianty stojí:

20.000,- Kč , platbu lze uhradit celou, díky poukázce stačí doplatit 10.000,- Kč

 

  

Skvělé! Tato stránka je použitelná v mobilních zařízeních.

TEST GOOGLE na responzivitu - klikněte

Skvělé! Tato stránka je použitelná v mobilních zařízeních.

TEST GOOGLE na responzivitu - klikněte