PUBLICMC Business

Jde o základní variantu systému, ale pokud nepotřebujete doplňující služby, které administrace umí ve vyšších variantách, je naprosto dostačující a běží na ní mnoho desítek webových stránek. 

Varianta obsahuje:
 

Správa obsahu a menu

Díky kompletní správě obsahu můžete upravovat  články, produkty, jejich vlastnosti i navigaci. Celý web je zkrátka ve vašich rukou. 

Aktuality

Sami si můžete vytvořit kategorie článků, například aktuality a pak se v této sekci zobrazí všechny vydané aktuality. 

Vyhledávání

Na webu můžete mít vyhledávání článků, v administraci můžete hledat cokoliv budete potřebovat, systém je snadno ovladatelný. 

Vkládání bannerů

Na vkládání bannerů na stránky je vytvořena správa bannerů, kterou najdete v menu v rozšířených modulech. Můžete nechat i bannery rotovat, zobrazovat dle % poměru a mohou mít různé velikosti.

Statistiky Google Analytics

Nemusíte nic nechat programovat, stačí v administraci zadat kód a web je spojen s vaším GA účtem. Navíc na nástěnce uvidíte vždy aktuální stav zákazníků a další věci. 

Sdílení na sociální sítě

V dnešní době to ani jinak nejde, sociální sítě jsou všude a dominantní měrou změnili fungování i myšlení lidí. Naše weby jsou propojeny a také stačí vložit url v adminu a je to.

Fotogalerie

Správa fotografií nebyla nikdy snažší a je podobná těm na facebooku a jiných systémech. Vytvoříte si alba, do nich vložíte fotky a je to :)